Njihuni me Dr Miami, kirurgu plastik që ndan operacionet e tij live (Foto+18)

Një kirurg nga Florida i cili merret me operacione plastike, është bërë një sensacion në rrjete sociale duke shpërndarë kështu video dhe pamje të operacioneve të tij të ndryshme, sidomos në Snapchat.

Fun

01/02/2016 21:06

Michale Salzhaur, 43 vjeçar, i njohur më shumë si Dr Miami, bënë operacione nga më të ndryshmet përfshirë gjoksin, të pasmet, e shumë të tjera, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Janë mbi 500 mijë njerëz në ditë që kryejnë operacione të tilla tek i ashtuquajturi Dr Miami.

E fillon ditën e tij në ora 7 e 30 dhe gjithmonë i përshëndet përdoruesit e Snapchat me të njëjtin monolog “Mirëmëngjesi të gjithëve. Më  thërrasin Dr Miami. Jam një kirurg i operacioneve plastike, dhe i bëjë njerëzit të ndihen më mirë rreth trupave të tyre”, thotë ai./lajmi.net.

2tuck_2667066a miami9_2666451a miami7_2666447a miami8_2666448a Miami10_2666464a miami6_2666446a miami4_2666445a 11111_2666634a Capture_2666626a miami3_2666444a Miami1_2666441a Miami2_2666442a