Njësoj – Elvana Gjata – Teksti i këngës – Lajmi.net
Njësoj – Elvana Gjata – Teksti i këngës
Autori: Lajmi.net Entertainment 11:25, 4 July 2016
Muzika dhe teksti: Threedots Videoklipi: Max Production

Më mbaj, me vete më mbaj
A jom sot a jom sot
Si isha dje , si isha dje
Në zemër dhe në mëndje
E di që ti m’do
E di që ti m’do
Dhe pse s’jemi bashkë
E di që ti m’do
Ne jemi njësoj
Ne jemi njësoj
Dhe pse larg je m’ke
Ne jemi njësoj

REF:
Shpirti po më digjet me t’pa
Se shumë vështirë e kom unë me t’fal
Sytë që spo të shohin, m’janë tharë
Se jemi nda se jemi nda (2x)

Se ti gjithmonë m’ke dasht mas vetes
Unë njësoj t’kom dasht mas vetes
Edhe kur… mas vetes
Gjithmonë mas vetes

Se unë e di sa më do ti unë e di
Bohet më mirë një ditë do bohet edhe më mirë
Psycho për ty
unë jom psycho për ty
Psycho jemi të dy
Njësoj të dy njësoj të dy
Jo ti mos e meno
Asnjëherë jo mos e meno
Se nuk t’harroj unë ty

REF:
Shpirti po më digjet me t’pa
Se shumë vështirë e kom unë me t’fal
Sytë që spo të shohin m’janë tharë
Se jemi nda se jemi nda (2x) /Lajmi.net

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO