Njëherë i fenirati pas 12 vitesh, presidentja Osmani tash i lidh flokët

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka ndryshuar sërish pamje.

ShowBiz

13/06/2022 14:24

Në ceremoninë e betimit të prokurorëve me mandat fillestar, Osmani është shfaqur me flokë të lidhura, shkruan lajmi.net.

Ky ndryshim vjen pak kohë pas pjesëmarrjes së presidentes në sfilatën e dizajnerit Valdrin Sahiti, ku Osmani kishte rënë në sy për ndryshimin në pamjen e saj duke u shfaqur me flokë të rregulluara.

Ajo kishte deklaruar për media se kritikët dhe kërkuesit e kishin bindur “me i feniratë” flokët pas 12 viteve./Lajmi.net/