Një xhiro me kabriolet nën ‘hijen’ e dy super bombave shqiptare (Video)

Fibi dhe mikja e saj e ngushtë Eva Ndoja njihen si dy femra super seksi.

ShowBiz

10/06/2016 11:41

Krenare që janë shqiptare, ato ditën e djeshme e kaluar duke bërë xhiro me veturën e tipit kabriolet, transmeton lajmi.net.

Që të dyja janë shumë të komentuara në media, ndërsa shumë aktive në rrjete sociale kanë marrë komplet vëmendjen e ndjekësve.

Ju kujtojmë se Fibi para pak javësh lansoi videoklipin e saj te ri, këngën ‘Inat’ e cili ka marrë qindra-mijëra shikime në kanalin zyrtar të Youtube.

https://www.instagram.com/p/BGZ0z7xtYKi/?taken-by=fibiofficial

YouTube player