Një tortë në formën e Ronaldos 1.5 metra e lartë iu prezantua Georgina Rodriguez në Katar

Georgina Rodriguez u shfaq në humor të mirë teksa zbarkoi në Doha të Katarit për të mbështetur partnerin e saj Cristiano Ronaldo në Kupën e Botës. Bukuroshja, 28 vjeçe, shkroi në ‘Instastory’ të mërkurën dhe ndau fotografi të saj duke udhëtuar në Doha me fëmijët e tyre në një avion privat, shkruan dailymail, transmeton lajmi.net.…

ShowBiz

01/12/2022 15:31

Georgina Rodriguez u shfaq në humor të mirë teksa zbarkoi në Doha të Katarit për të mbështetur partnerin e saj Cristiano Ronaldo në Kupën e Botës.

Bukuroshja, 28 vjeçe, shkroi në ‘Instastory’ të mërkurën dhe ndau fotografi të saj duke udhëtuar në Doha me fëmijët e tyre në një avion privat, shkruan dailymail, transmeton lajmi.net.

Georgina pozoi për një foto pranë një torte gjigante të Ronaldos duke shkelmuar një top, me kopjet e Georgina dhe fëmijëve në një nga nivelet.

Personaliteti i medias kapi një figurë të rastësishme teksa kishte veshur një bluzë të bardhë me një palë xhinse të ngushta ngjyrë deti.

Georgina ndau gjithashtu një foto të fëmijëve të mbledhur rreth një torte me shëmbëlltyrat e Georgina-s dhe duke shkruar: ‘Urime’.

Cristiano dhe Ronaldo janë prindër të Alanës shtatë vjeçe dhe Bella shtatë muajshe, së bashku me vëllain e saj binjak që vdiq gjatë lindjes.

Në shtator u zbulua se Georgina do t’u tregojë fansave në serinë e dytë të shfaqjes së saj hit në Netflix për jetën e saj të begatë dhe sesi familja e saj e dashur e solli atë nga pragu i dëshpërimit pas vdekjes së një prej binjakëve të saj.

Bukuroshja me origjinë argjentinase dhe partneri i saj prej gjashtë vitesh, i cili konfirmoi humbjen e tyre më 18 prill, e quajti vajzën e tyre të mbijetuar Bella Esmeralda.

Kjo vjen pasi Cristiano e përshkroi vdekjen e djalit të tij të porsalindur si ‘momentin më të keq’ të jetës së tij në zbulimin e fundit të intervistës së tij me Piers Morgan.

Kapiteni i Portugalisë, 37 vjeç, dhe partnerja Georgina zbuluan në mënyrë tragjike se djali i tyre i porsalindur, i quajtur Angél, kishte vdekur gjatë lindjes më 18 prill, por vajza e tij binjake Bella mbijetoi./Lajmi.net/