Një tjetër gol i bukur në ndeshjen Eibar – Real (VIDEO)

Reali ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Eibar, për 0-4.

Sport

04/03/2017 17:32


Marco Asensio Goal HD – Eibar 0-4 Real Madrid… by LiG2Fr

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6