Një super veturë për motrën, dhuratë nga Noizy (VIDEO)

Noizy është treguar një vëlla shumë bujar.

ShowBiz

03/12/2015 14:23

Motra e reperit Noizy, Anisa është shtatzënë dhe kështu reperi së shpejti do të bëhet dajë.

Ai ka treguar edhe më herët se motra e tij është shumë e shtrenjtë për të, por edhe kjo makinë luksoze që ai i ka bërë dhuratë është mjaft e shtrenjtë.

Dhurata për Anisën është bërë para një muaji dhe ajo me siguri po ndihet shumë komode tani në Mercedesin e saj./lajmi.net