Një person rrokulliset me traktor, dërgohet në QKUK

Një person është lënduar pasi është rrokullisur në fshatin Surdull të Podujevës.

Lajme

27/10/2020 17:53

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë Daut Hoxha.

Hoxha tha se i lënduar është dërguar për trajtim në QKUK.

“Rreth orës 15:10, në fshatin Surdull të Podujevës, raportohet se një traktor është rrokullisur dhe një person mashkull kosovar ka marr lëndime trupore. Policia me njësitet kompetente ka dalë në vendin e ngjarjes, përderisa personi i lënduar është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor”.