Një pasdite e këndshme si kjo për Albatritin

Albatrit Muqiqi sot e ka kaluar një pasdite të këndshme.

ShowBiz

07/01/2019 16:45

Këngëtari Albatrit Muqiqi gjatë ditës së sotme është kujdesur që vëmendjen maksimale t’ia kushtoj vajzës së tij, shkruan lajmi.net.

Nëpërmjet një postimi në Instatory ai ka treguar se pasditen e së hënës e ka kaluar me vajzën e tij të vogël për të cilën është kujdesur dhe e ka nxjerrë jashtë për të lozur në borë.

Në imazhin e postuar Amelia shihet duke rrëshqitur me sajë ndërsa po e mban babai, Albatrit Muqiqi.

Ky fakt e ka gëzuar edhe Egzonën andaj e ka postuar të njëjtin imazh në Instagramin e saj.

Kujtojmë se ajo shumë shpejtë do ta lind fëmijën e dytë, kështu çifti do të bëhen sërish prindër./Lajmi.net/