Një nuse si Jona Spahiu! Publikohen imazhe nga dasma

16:49 | 12 Qershor 2018

Mbrëmjen e së dielës është martuar moderatorja e njohur, Jona Spahiu.

Ajo është martuar me partnerin e saj, Frenkli Ymeri me të cilin ishte në lidhje tash e sa vite, shkruan lajmi net.

Për shkak se ishte shtatzënë, Jona përshpejtoi dasmën e saj e cila dukej e mahnitshme me vello, madje shkëlqente gjersa vallëzonte me barkun e rrumbullakosur.

Ajo deri më tani, nuk kishte publikuar imazhe të dasmës ndërkaq tani ka vendosur të ndajë me ndjekësit dhe me të gjithë miqtë e saj disa prej tyre.

Theksojmë se në dasmën e moderatores Spahiu kishte shumë fytyra të njohura publike edhe nga Kosova. /Lajmi.net/

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on