Një milion për Era Istrefin!

Ka një muaj që ka lansuar këngën e re,  e cila titullohet ‘13’, e veçse ka kaluar një milion klikime. Është ky videoklipi i fundit i këngëtares Era Istrefi...

ShowBiz

13/01/2015 09:32

Është ndryshe në stil e këndim, por duket se kjo po i pëlqen shumë fansave. Pasi që ky është projekti i saj i katërt i cili po pritet jashtëzakonisht mirë nga masa.

Videoklipi i këngës me melodi dhe tekst të vet këngëtares është lansuar në faqen e shpërndarjes së videove më 12 dhjetor dhe tash numëron më shumë se një milion shikime. Lajmi.net