Një i ri nga Rahoveci, humb jetën pas aksidentit me motor

Mbrëmë rreth orës 19 e 30 një i ri nga Rahoveci kishte pësuar aksident me motor, duke humbur kontrollin e mjetit.

Lajme

09/06/2015 12:11

Ai ishte rrokullisur jashtë rrugës dhe si rezultat është përplasur për muri.

Si pasojë e këtij aksidenti, ngasësi nuk u ka rezistuar lëndimeve që kishte marrë dhe ka humbur jetën.

Me vendimin e prokurorit trupi i pajetë i viktimës u lirohet familjarëve. (lajmi.net)