Një hallë si Engjëllusha, ja ku po e shëtit nipin (Foto)

Javë më parë shumë e përfolura Learta jakupi u bë nënë, por një gjë ndodhi ndryshe nga hera të tjera në lidhje me Leartën, Kushtrimin dhe në tersi familjen Salihu.

ShowBiz

25/08/2017 13:13

Ata siç u pa kishin marrë një vendim, me ardhjen në jetë të fëmijës të mos bëjnë publike asgjë rreth lindjes së Leartës, shkruan Kosovarja.Nga miq dhe familjarë u mor vesh se Learta ka lindur në Dordmund të Gjermanisë dhe atje ishin e gjithë familja e Leartës dhe Kushtrimit.

Pas shumë orësh u kuptua edhe emri i fëmijës që ata e pagëzuan me emrin Matin. Halla Engjëllusha sot ka dal për një shëtitje ku shihet në rrugët e qytetit ku edhe ka lind vogëlushi pra në Dordmund.

Learta dhe Kushtrimi po tregon shumë të kujdesshëm në këtë pikë që mos të nxjerrin fotografi të djalit siç edhe kanë bërë shumë personazhe të show bizit.