Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

“Një grusht trandafila”, kënga më e re nga Mentor Haziri

14:03 | 10 Gusht 2020

Mentor Haziri po vjen me këngë të re.

Këngëtari i njohur shqiptar, Mentor Haziri, po vjen me projekt të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Këtë e bëri të ditur vetë ai nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, imazh me të cilin zbulon edhe titullin.

“Një grusht trandafila”, mban titullin kënga dhe detajet e tjera nuk dihen. A do të jetë me videoklip dhe kur është saktësisht data e publikimit ende nuk është bërë e ditur nga këngëtari.

Ajo se çfarë dihet është se së fansat mezi presin publikimin e këngës pasi Mentori njihet për projektet e suksesshme muzikore të cilat dëgjohen edhe sot./Lajmi.net/

View this post on Instagram

..soon

A post shared by MENTOR (@mentorhaziri) on