Një grua e zonja si Edona Llalloshi, tregon piten që ka gatuar

17:01 | 18 Shtator 2019

Foto: Instagram

Edona Llalloshi e ka treguar piten që e ka gatuar.

Këngëtarja Edona Lalloshi është një prej emrave të estradës e cila ka arritur që ndër vite t’i fitoj zemrat e publikut, shkruan lajmi.net.

Ajo ka arritur ta ruajë origjinalitetin në profesion duke qenë në anën tjetër edhe një grua e zonja që gjenë kohë për familjen dhe shoqërinë.

Edona është e mirë edhe në kuzhinë e së fundmi e ka treguar piten që e ka gatuar./Lajmi.net/