Një gjoks ‘përvëlues’ si i Zajminës (Foto)

Zajmina Vasjari përveç që është këngëtare shumë e dashur për publikun, ajo dallohet edhe nga linjat perfekte që ka.

ShowBiz

08/02/2016 10:13

Zajmina madje përmendet shumë shpesh për gjoksin super seksi, shkruan lajmi.net.

Fotot që ajo poston në rrjete sociale pëlqehen dhe komentohen shumë./lajmi.net.