Një ditë pasi i dorëzoi pasaportat, Labi shkon në këtë vend – Lajmi.net
Një ditë pasi i dorëzoi pasaportat, Labi shkon në këtë vend
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:04, 5 January 2019
Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri ashtu siç kishte premtuar, dje ka dorëzuar pasaportat e tij, pasi nuk u bë liberalizmi i vizave në vitin 2018.

Labinot Tahiri kishte publikuar video-live në llogarinë e tij në Facebook nga momenti i dorëzimit të pasaportave diplomatike në Ministrinë e Punëve të Brendshme, shkruan lajmi.net.

Një ditë pas këtij veprimi, Labi bashkë me djalin shkoi në një prej vendeve turistike që ka vendi ynë.

“Pak kohë edhe për njerëzit e shpies”, ka shkruar ai mbi njërën prej fotografive.

Kujtojmë që dorëzimin e pasaportës bashkë me viza, Labi e bëri në shenjë të solidarizimit me qytetarët. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

🕊🌹🕊

A post shared by Labinot Tahiri🕊🌹🕊 (@labinottahiriofficial) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO