Një ditë pas konfiskimit të telefonit nga Gjykata Speciale e Hagës, Fahri Fazliu bëhet me IPhone të ri

Fahri Fazliu dje u arrestua nga Gjykata Speciale. I njëjti pasdite u lirua, mirëpo atij iu konfiskua telefoni i tij personal shkruan lajmi.net. Mirëpo, Fahriu sot u bë me telefon të ri nga shoku i tij. Ai këtë njoftim e ka bërë në rrjete sociale. Njoftimi i plotë: Një ditë pas konfiskimit të telefonit tim…

Lajme

18/04/2024 22:10

Fahri Fazliu dje u arrestua nga Gjykata Speciale.

I njëjti pasdite u lirua, mirëpo atij iu konfiskua telefoni i tij personal shkruan lajmi.net.

Mirëpo, Fahriu sot u bë me telefon të ri nga shoku i tij.

Ai këtë njoftim e ka bërë në rrjete sociale.

Njoftimi i plotë:

Një ditë pas konfiskimit të telefonit tim nga Gjykata Speciale e Hagës, një shok i imi, një humanistë dhe biznismen, Xhevdet Gashi, më befasoi me një dhuratë duke ma dhuruar telefonin ma të ri Iphone.

Faleminderit shumë, Xhevdet shoku, për respektin ndaj meje, në veçanti dhe ndaj familjeve të dëshmorëvë të kombit, në përgjithësi.

Të shkoftë gjithmonë puna mbarë, shoku Xhevdet!./Lajmi.net