Një ditë e zakonshme për Norën, Robertin dhe të voglën Renee (Foto)

Në mesin e çifteve më të përfolura të shoubizit vendor janë edhe Nora Istrefi dhe Robert Berisha.

ShowBiz

23/08/2017 16:27

Edhe pse shumë herë flitet për krizë në lidhjen e tyre, fotografitë dëshmojnë të kundërtën, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ishte Roberti ai i cili ka publikuar një foto në profilin e tij në Instagram, në të cilin shfaqet bashkë me Norën dhe vajzën Renee.

Në atë fotografi Roberti, Nora dhe Renee, duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit, duke shijuar një ditë në gjirin familjar. /Lajmi.net/