Një ditë e Rudinës në fshat me Markun

Rudina përmbledhi në një video vizitën në fshat me Markun.

ShowBiz

06/06/2020 10:21

Rudina Dembacaj është ndër emrat më të kërkuar muajt e fundit në shoubiz, veçanërisht për jetën private, shkruan lajmi.net.

Lidhje e aktores me ish-deputetin Mark Frroku mori vëmendje të madhe në publik, që prej konfirmimit të saj.

Së fundi, Rudina në kanalin e saj në YouTube solli pamje nga vizita që bëri në fshat bashkë me partnerin.

Çifti vizituan një vend ku kishte bletë dhe sollën procesin se si vjen deri tek përgatitja e mjaltës për shitje. /Lajmi.net/

YouTube player