Një anije merr flakë në Ulqin (Foto)

Në ujërat afër plazhit të Copocabanas në Ulqin, është djegur një jaht.

Lajme

12/08/2015 21:10

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Në fotografitë e siguruara nga lajmi.net, shihet një anije që ka marrë flakë sot pasdite vetëm disa metra larg bregut dhe plazhit në qytetin e Ulqinit. (lajmi.net)

Jahti në Ulqin Djegja e jahtit në Ulqin