Nis ndeshja Viktoria Plzen – Ballkani

Ka nisur ndeshja e parë e fazës së grupeve për Ballkanin kundër Viktoria Plzenit në Ligën e Konferencës. Ndeshja që ka nisur po zhvillohet në stadiumin “Dosan Arena” në Plzen të Çekisë, shkruan lajmi.net. Të parët me topin nga pika e bardhë e mesit të fushës kanë nisur futbollistët e Ballkanit. Sfida ndërmjet Viktoria Plzenit…

Sport

21/09/2023 21:00

Ka nisur ndeshja e parë e fazës së grupeve për Ballkanin kundër Viktoria Plzenit në Ligën e Konferencës.

Ndeshja që ka nisur po zhvillohet në stadiumin “Dosan Arena” në Plzen të Çekisë, shkruan lajmi.net.

Të parët me topin nga pika e bardhë e mesit të fushës kanë nisur futbollistët e Ballkanit.

Sfida ndërmjet Viktoria Plzenit dhe Ballkanit është në kuadër të Grupit C në Ligën e Konferencës.

Në këtë grup janë edhe Dinamo Zagrebi e Astana./Lajmi.net/