Nis mbledhja e kryesisës së LDK-së, ja për çfarë do të diskutohet

Lidhja Demokratike e Kosovës ka nisur mbledhjen e kryesisë në krye me Isa Mustafën

Lajme

21/08/2017 15:24

Kryetema e diskutimit është qëndrimi i ri i AKR-së ndaj krijimi të Institucioneve si dhe përzgjedhja e kandidatëve të kësaj partie për Kryetar të Komunave si Prishtina, Prizreni dhe të tjerë. /KlanKosova