Nis finalja e madhe e ‘BBVA’: Pas pak finalisti me pak i votuari do të largohet

Ka filluar finalja e madhe e Big Brother VIP Albania 3 dhe është mbyllur televotimi. Më pak i votuari do të largohet pas pak duke i lënë 4 banorët e tjerë në garë për çmimin e madh, shkruan lajmi.net. Finalistë të këtij edicioni janë Heidi, Romeo, Meritoni, Juli dhe Egla. Ndërkaq, një nga ta do…

ShowBiz

25/05/2024 21:31

Ka filluar finalja e madhe e Big Brother VIP Albania 3 dhe është mbyllur televotimi.

Më pak i votuari do të largohet pas pak duke i lënë 4 banorët e tjerë në garë për çmimin e madh, shkruan lajmi.net.

Finalistë të këtij edicioni janë Heidi, Romeo, Meritoni, Juli dhe Egla.

Ndërkaq, një nga ta do ta fitoj çmimin e madh./Lajmi.net/

YouTube player