Nipi i Adem Jasharit dhe futbollisti Prishtinës sonte feston mbrëmjen e maturës

Futbollisti i Prishtinës, nipi i legjendës shqiptare, Adem Jashari, Igball Jashari sonte feston mbrëmjen e maturës. Jashari së bashku me shokët e tij të klasës sonte i japin fund Shkollës së Mesme për të nisur një kapitull të ri të jetës, shkruan Lajmi.net Ai ka publikuar një foto së bashku me profesorin e tij, Taulant…

Sport

26/05/2023 23:38

Futbollisti i Prishtinës, nipi i legjendës shqiptare, Adem Jashari, Igball Jashari sonte feston mbrëmjen e maturës.

Jashari së bashku me shokët e tij të klasës sonte i japin fund Shkollës së Mesme për të nisur një kapitull të ri të jetës, shkruan Lajmi.net

Ai ka publikuar një foto së bashku me profesorin e tij, Taulant Abazi.

“Faleminderit që gjithmonë ishe aty për mua”, ka shkruar Jashari në rrjetet sociale.

Kujtojmë që Igball Jashari tani luan te skuadra kryeqytetase, Prishtina dhe madje në moshë të re ka debutuar edhe në Superligën e Kosovës.

Jashari poashtu është edhe kapiten i Kombëtares së Kosovës në grupmoshat e reja./Lajmi.net/