Nike planifikon të lansojë këpucët e veçanta për golf

23:54 | 24 Qershor 2019

Nike ka njoftuar planet për lansimin e këpucëve Air Max 1 Golf ‘Grass’.

Këto këpucë do dalin shumë shpejt në treg dhe do kushtojnë rreth 140 dollarë, përcjell lajmi.net.

Megjithatë, nuk ka asnjë datë për lansimin e këpucëve të dizajnuara nga Tinker Hatfield.

Fansat e kësaj kompanie e sidomos ata të golfit e kanë mirëpritur modelin e ri, krejtësisht të veçantë.

Nike njihet historikisht për modelet unike që prodhon në çdo kategori. /Lajmi.net/