Nicola dhe Brooklyn festojnë përvjetorin, publikojnë foto intime në vaskë

Çifti i njohur sot festojnë përvjetorin.

ShowBiz

29/10/2020 22:31

Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz festojnë përvjetorin, me këtë rast nuk kanë munguar dedikimet e dashurisë, shkruan lajmi.net.

Ishte Nicola ajo e cila publikoi disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaqet në momente intime në vaskë me Brooklyn.

“Gëzuar përvjetorin dashuria e jetës time. Jam vajza më me fat në botë që mund të jem pranë teje në gjithë këtë. Ti ke zemrën më të bukur që kam njohur ndonjëherë dhe çdokush në jetën tënde është me fat që është në të, të premtoj që do të kujdesem gjithmonë për ty. Të dua më shumë çdo ditë”, shkruan ajo.

Ndryshe, çifti së fundi janë përfolur se po përgatisin dasmën, por që është ende në pikëpyetje nëse ajo do të realizohet në këtë kohë kur është përkeqësuar situata me pandeminë, në gjithë botën. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

◦•●◉✿ ???? ??? ✿◉●•◦

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on