Nico i Barcelonës shumë afër huazimit te Valencia

Nico Gonzales është shumë afër transferimit te skuadra e Valencias. Lojtari do të kalojë te “Lakuriqët” në formë të huazimit deri në fund të sezonit, transmeton lajmi.net. Paraprakisht, i njëjti do të nënshkruajë një kontratë me katalunasit deri në vitin 2025. Spanjolli është 20-vjeçar dhe luan si mesfushor qendror. /Lajmi.net/

Sport

11/08/2022 12:33

Nico Gonzales është shumë afër transferimit te skuadra e Valencias.

Lojtari do të kalojë te “Lakuriqët” në formë të huazimit deri në fund të sezonit, transmeton lajmi.net.

Paraprakisht, i njëjti do të nënshkruajë një kontratë me katalunasit deri në vitin 2025.

Spanjolli është 20-vjeçar dhe luan si mesfushor qendror. /Lajmi.net/