Nicky Minaj e zjarrtë

Nicki Minaj ka qenë mjaft e zjarrtë, teksa po shkonte në koncertin e Jay Z të hënën mbrëma, në Los Angeles të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Këngëtarja amerikane dukej bombastike, ndërsa ishte e shoqëruar nga, jo një, por dy truproje. Ajo e kishte veshur një fustan mjaft të ngushtë dhe dukej provokuese me pozimet…

ShowBiz

11/12/2013 07:00

Nicki Minaj ka qenë mjaft e zjarrtë, teksa po shkonte në koncertin e Jay Z të hënën mbrëma, në Los Angeles të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Këngëtarja amerikane dukej bombastike, ndërsa ishte e shoqëruar nga, jo një, por dy truproje.

Ajo e kishte veshur një fustan mjaft të ngushtë dhe dukej provokuese me pozimet e saj para aparatit fotografik. 31 vjeçarja njihet si një femër mjaft seksi dhe format e jashtëzakonshme të saj vërehen edhe në këtë rast. Në koncertin e reperit amerikan, bashkëshortit të Beyonce, ishin të pranishëm është fytyra tjera të njohura të ‘show-bizit’.