Nicki Minaj zbulon asetet në veshjen e ngushtë (Foto/Video)

Nicki Minaj këndon këngën hit 'The Hills' me The Weeknd në një veshje shumë zbuluese.

ShowBiz

12/10/2015 13:14

Nicki Minaj është përkujdesur që edhe një herë të jetë në qendër të vëmendjes, këtë herë në programin shumë të ndjekur ‘Saturday Night Live’.

Ajo për performancën me The Weeknd ka zgjedhur të shkojë me një veshje që zbulonte shumë nga trupi i saj, transmeton lajmi.net.

Me një dekolte të thellë dhe material shumë zbulues, Minaj është dukur mjaft rehat gjatë performancës./Lajmi.net

https://instagram.com/p/8reP5LL8bv/?taken-by=nickiminaj

https://instagram.com/p/8rewlIr8cr/?taken-by=nickiminaj

https://instagram.com/p/8rfshpr8ex/?taken-by=nickiminaj

https://instagram.com/p/8rgtbdL8Qu/?taken-by=nickiminaj

https://instagram.com/p/8rgyCHL8Q0/?taken-by=nickiminaj

https://instagram.com/p/8rt19nr8Zr/?taken-by=nickiminaj

https://instagram.com/p/8rayIzr8Uq/?taken-by=nickiminaj

YouTube player