Nicki Minaj me tortë në dorë pozon nudo për datëlindjen e saj

23:02 | 8 Dhjetor 2021

Nicki Minaj është këngëtarja me famë botërore që vëmendja vështirë të i ndahet.

Ajo sot ka pasur datëlindjen dhe ka vendosur ta festojë në mënyrë të vecantë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka publikuar fotot e saj në profilin e saj në Instagram. Me tortën në dorë ajo ka pozuar nudo dhe në një tjetër ajo është ulur në një arushë.

‘Thuaj urime datëlindja tek djali i keq’, ka shkruar ajo.

Këngëtarja e njohur është shumë e guximshme dhe këto nuk konsiderohet fotot e saja të para./Lajmi.net/