Nga prapaskenat e “Victoria’s Secret Fashion Show”, Rita Ora me poza atraktive

Rita Ora është emër shumë aktiv në industrinë e muzikës.

ShowBiz

03/12/2018 08:10

Rita Ora javë më parë mori pjesë në sfilatën e organizuar nga “Victoria’s Secret”, ku performoi hitet e saj, shkruan lajmi.net.

Mbrëmë u transmetua ky event, kurse Rita solli imazhe të reja nga paraqitja në atë mbrëmje, ku u shfaq joshëse.

Këngëtarja publikoi fotografi nga prapaskena, ndërsa u shaq provokuese në të brendshme dhe pranoi shumë komente nga fansat.

Kujtojmë që Rita Ora këto ditë po shijon suksesin e albumit “Phoenix”. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/Bq5pIMBn3DV/