Nga plazhi e deri në krevat, Rita Ora kujton disa momente nga vera e kaluar

Rita Ora është bërë nostalgjike.

ShowBiz

26/10/2020 19:57

Dihet se këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora, verën që lamë pas ka qenë angazhuar, shkruan lajmi.net.

Mirëpo shumicën e kohës, pavarësisht virusit Covid-19 ajo ka zgjedhur vende të ndryshme për ti kaluar pushimet dhe bazuar në fotot që publikon shihet se ka kaluar mjaft mirë.

 

View this post on Instagram

 

Part 2 on my film camera x summer 2020

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 

Andaj ajo po i kujton me shumë qejf ato momente dhe me ndjekësit po ndan imazhe të ndryshme në rrjete sociale sidomos në atë Instagram.

Këngëtarja i ka publikuar para pak minutash edhe disa imazhe të tjera nga e kaluara, saktësisht vera që lamë pas dhe duket joshëse si në imazhet nga plazhi edhe nga ato në krevat./Lajmi.net/