Nga Maldivet, Rita Ora udhëton në këtë vend

Rita Ora ka përfunduar pushimet luksoze në një vend përrallor.

ShowBiz

06/01/2019 09:14

Rita Ora ka pushuar për disa ditë në Maldive bashkë me motrën dhe shoqërinë, shkruan lajmi.net.

Me të përfunduar pushimet, këngëtarja i është rikthyer sërish angazhimeve në muzikë.

Në imazhet e fundit, Rita është shfaqur duke u rregulluar në një sallon ondulimi, ndërsa në bazë të lokacionit tregon se është në Kaliforni.

Kujtojmë që Rita Ora kishte një vit shumë të suksesshëm në karrierë, ndërsa po punon drejt realizimit të projekteve të reja për këtë vit. /Lajmi.net/