Nga fotot hot, Angela vjen e mbuluar me shami (Foto)

Modelja e njohur, Angela Martini ka befasuar fansat e saj në rrjetet sociale me foton e fundit që ka postuar.

ShowBiz

08/02/2016 09:56

Ndonëse jemi mësuar ta shohim gjithmonë provokuese dhe të zhveshur, këtë herë ajo vjen e mbuluar.

Angela ka pozuar e mbuluar brenda një xhamie dhe komentet që ajo ka marrë nga ndjekësit e saj kanë qenë të shumta.