Të Infektuar: 3508

Të Shëruar: 1902

Të Vdekur: 75

Nga festa e ditëlindjes së 25-të të Kejvinës, falënderon të gjithë për urimet 

23:16 | 2 Qershor 2020

Kejvina Kthella sot e ka festuar ditëlindjen.

Sot ka qenë një ditë e veçantë për Kejvina Kthellën, shkruan lajmi.net.

Kjo për faktin se ajo e ka festuar ditëlindjen dhe ka mbushur 25 vite jetë. Me këtë rast nuk ka munguar torta e ditëlindjes e urimet e shumta.

Kejvina ka zgjedhur që nga festa e sotme të ndajë me ndjekësit disa imazhe pranë të cilave falënderon të gjithë ata që kanë gjetur kohë për ta uruar.

Ja pra Miq e te mendoni qe para 25 vitesh ka lindur kjo PERLA ktu🤣🤣Ju falenderoj shum per urimet, kam marr shum dashuri sot nga ju😍 ju duaaaaa God bless you all🙏❤️”, ka shkruar ajo pranë postimit./Lajmi.net/