Nga burgu, Stresi përkrah motrat Istrefi për këngën e re

16:45 | 19 Prill 2019

Nora dhe Era Istrefi sot kanë publikuar projektin e shumëpritur.

Nora dhe Era Istrefi ashtu siç e kishin paralajmëruar, sot publikuan projektin e ri, shkruan lajmi.net.

Projekti po pritet shumë mirë në orët e para të publikimit, ndërsa ka pranuar vetëm komente pozitive si nga fansat, ashtu edhe nga kolegët e dy artisteve.

Shumë prej emrave të estradës e kanë shpërndarë këngën e re të Norës dhe Erës, mes tyre edhe reperi Stresi.

Ai e ka postuar në Instagram këngën “Nuk e di”, si shenjë mbështetje për dy këngëtaret. /Lajmi.net/