Të Infektuar: 102.742

Të Shëruar: 89.141

Të Vdekur: 2.105

Nga 2-0 në 2-2, Bayern Munich barazon rezultatin

22:26 | 7 Prill 2021

Bayern Munich ka arritur që të rikthejë rezultatin nga 2-0 në 2-2, kur po zhvillohet minuta e 65′.

‘Bavarezët’ kanë arritur që të rikthehen në lojë, pasi u gjenden në disavantazh të dyfishtë, shkruan lajmi.net.

Fillimisht, ishte Choupo Moting që shënoi gol në minutën e 37-të, për të mbyllur pjesën e parë me rezultat 1-2.

Në pjesën e dytë, edhe pse PSG patën më shumë raste, ata nuk arritën t’i konkretizojnë ato.

Joshua Kimmich pasoi topin për Thomas Muller dhe ky i fundit shënoi për 2-2./Lajmi.net/