Neymar kthehet në stërvitje

Sulmuesi i Barcelonës, Neymar ka besuar klubin katalan duke u paraqitur në stërvitjen e sotme, pas mungesës në javët e shkuara.

Sport

22/08/2015 11:39

Neymar është gjithnjë e më afër rikuperimit nga një problem që i pamundësoi në stërvitej dhe luajë në Superkupën e Spanjës dhe Evropës.

Sulmuesi brazilian është rikthyer në stërvitjen e sotme, së bashku me pjesën tjetër të futbollistëve nga Camp Nou.

Dhe, ai pritet të jetë në dispozicion për ndeshjen e xhiros së dytë në La Ligë, që fillon këtë fundjavë.