Neymar i tronditur nga gjendja e fushës në Iran: Si është e mundur

Neymar mbeti i habitur nga gjendja e një fushe iraniane teksa Al-Hilal përgatitet të përballet me Nassaji Mazandaran në Ligën e Kampionëve AFC. Al-Hilal po përgatitet të përballet me Nassaji Mazandaran të martën. Videot e shpërndara në X kanë treguar rojet e terrenit në stadiumin Azadi duke vendosur pjesë të holla të terrenit mbi ato…

Sport

02/10/2023 09:25

Neymar mbeti i habitur nga gjendja e një fushe iraniane teksa Al-Hilal përgatitet të përballet me Nassaji Mazandaran në Ligën e Kampionëve AFC.

Al-Hilal po përgatitet të përballet me Nassaji Mazandaran të martën.

Videot e shpërndara në X kanë treguar rojet e terrenit në stadiumin Azadi duke vendosur pjesë të holla të terrenit mbi ato që duken të jenë zona të mëdha betoni të ekspozuar.

Neymar ishte më pak se i impresionuar kur reagoi ndaj pamjeve në rrjetet sociale.

“Kjo nuk është e mundur”, ka shkruar ai.


Al-Hilal është kampioni aktual në Ligën e Kampionëve të AFC dhe filloi mbrojtjen e titullit të tyre me një barazim 1-1 kundër klubit uzbekistanez Navbahor në hapjen e fazës së grupeve./Lajmi.net/