“Neymar, herët ose vonë do të transferohet te Real Madridi” – Lajmi.net
“Neymar, herët ose vonë do të transferohet te Real Madridi”
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 12:16, 9 August 2018
Neymar një ditë do të luajë për Real Madridin.

Kështu mendon së paku legjenda braziliane, Rivaldo, që ka folur rreth një transferimi të mundshëm të bashkëvendësit të tij në ‘Santiago Bernabeu’.

Ylli brazilian këtë verë ka qenë i lidhur me një kalim te Real Madrid, si zëvendësues i Cristiano Ronaldos.

“Tani për tani, duhet të besoj në fjalën e tij se ai do të qëndrojë në PSG”, ka thënë fillimisht Rivaldo në një intervistë me Betfair.

“Por, nga ajo që di dhe komentet që dëgjoj, prirem të mendoj se, herët a vonë, do të përfundojë në Real Madrid”.

“Ka gjasa që ai të qëndrojë në Francë për të paktën një vit, por me një treg kaq të çmendur unë nuk e di se çfarë do të ndodhë të nesërmen”./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO