Neymar e feston titullin nga shtëpia (Foto)

Neymar e ka festuar titullin e fituar nga Barcelona nga shtëpia e tij.

Sport

12/08/2015 00:15

Barcelona arriti të shënojë fitore në Superkupën e Europës ndaj Sevillës.

Dhe, këtë trofe të Blaugranasve nuk kishte sesi mos ta festonte Neymar i cili nuk luajti në këtë takim.

“Kampionë! Vica Barcelona”, ishte postimi i shkruajtur nga Neymar në Instagram të cilin e shoqëroi gjithashtu edhe me një fotografi.

Neymar