Neymar: Do ta nënshkruajë kontratën e re

Neymar do ta vazhdojë karrierën me Barcelonën edhe për shumë vite.

Sport

18/10/2015 21:36

Braziliani ka njoftuar se shumë shpejtë do të e nënshkruajë kontratën e re me katalunasit.

“Renovimi është në proces e sipër. Kam shumë vite në kontratë këtu dhe do të nënshkruajë, qetësohuni. Fansat duhet të jenë të qetë”, tha ai për BeIN Sports.

Për Neymar ishte e interesuar skuadra e Manchester United.