Të Infektuar: 100.655

Të Shëruar: 85.842

Të Vdekur: 2.053

Neymar asiston për herë të dytë, Marquinhos dyfishon epërsinë

21:36 | 7 Prill 2021

PSG ështe duke fituar me rezultat 2-0 në pjesën e parë ndaj Bayern Munich në çerekfinale.

Në ndeshjen e parë çerekfinale ndaj Bayern Munich, PSG është duke fituar me rezultat 2-0, shkruan lajmi.net.

Kylian Mbappe zhbllokoi shifrat pas një asistimi të Neymarit dhe më pas Marquinhos shënoi për 2-0.

Neymar po kalon një formë shumë të mirë dhe ka regjisturar dy asistime deri tani.

Më poshtë mund të shikoni edhe golin:/Lajmi.net/