Neuer bëhet lojtar? (Video)

Portieri i Bayern Munichut, Manuel Neuer me të vërtetë nuk shtë nga ky planet. Ai ka provuar të bëhet lojtar, në miqësoren që po zhvillohe tani ndaj Al-Hilalit.

Sport

17/01/2015 19:14

Bayerni është duke zhvilluar miqësoren kundër skuadrës së Al-Hilalit, pjesa e parë e të cilës ka përfunduar me rezultat 3-0 në të mirë të bavarezëve.

Dhe, Manuel Neuer ka vendosur që të tregojë aftësitë e tij të një lojtari, pasi ka bërë një gjë mjaft të pabesueshme.

Ai ka dal nga zona e tij duke e mbajtur një lojtar sikurse të ishte mbrojtës. Për më shumë, shikojeni videon e këtij rasti.

Video