Netflix bleu filmin e ri kauboj të Idris Elbas

Filmi i ri kauboj i Idris Elbas është blerë nga Netflix.

ShowBiz

27/10/2020 23:30

Idris Elba është ndër personazhet kryesore të filmit “Concrete Cowboy”.

Filmi më i ri i aktorit do të shfaqet për përdoruesit e Netflixit në vitin 2021, shkruan Variety, transmeton lajmi.net.

Kujtojmë se ky film është bazuar në librin “Ghetto Cowboy” të shkruar nga Gregory Neri.

Në film interpretojnë gjithashtu edhe Jharrel Jerome, Lorraine Toussaint, Byron Bowers dhe Clifford Smith./Lajmi.net/

YouTube player