Netët romantike të Sinanit dhe Andrrës në Singapor

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janë çift shumë i dashur për publikun.

ShowBiz

29/04/2018 08:00

Këto ditë, çifti kanë vendosur të largohen nga angazhimet e përditshme dhe të pushojnë për ca ditë, shkruan lajmi.net.

Si destinacion, Andrra dhe Sinani kanë zgjedhur Singaporin, e nga atje po sjellin pamje të vendeve që vizitojnë.

Në disa prej imazheve, çifti tregonin se po kalojnë kohë të mrekullueshme përkrah njëri-tjetrit.

Kujtojmë që Andrra Destani dhe Sinan Hoxha janë prindër të një djali që e pagëzuan, Ansi. /Lajmi.net/

I‘m in love with this city ❤️ @sinanhoxha_

A post shared by Aɴdrrα Deѕтαɴι ❥ (@andrradestani) on