Nesër publikohet kënga ‘Dashnia jeme’ nga Genc Prelvukaj dhe NRG Band – Lajmi.net
Nesër publikohet kënga ‘Dashnia jeme’ nga Genc Prelvukaj dhe NRG Band
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:13, 20 June 2018
Ka kohë që e kanë paralajmëruar këngën e re.

E më në fund fansave u është plotësuar dëshira dhe ‘Dashia jeme’ do të publikohet nesës (e enjte) në ora 14:00, shkruan lajmi.net

Genc Prelvukaj nëpërmejt një videoje të publikuar në Instagram e bëri të ditur këtë.

‘Termet’ ishte komenti i një fansi i cili si duket po shpreson se kënga do të jetë një super hit veror dhe Genci me Besnikun sigurisht se nuk do t’i zhgënjejnë ata./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO