Nesër Prishtina pret ekipin rus Enisey, interesim i jashtëzakonshëm për ndeshjen

Nesër është dita e Sigal Prishtinës dhe e Plisave.

Sport

22/11/2016 15:22

Në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë, zhvillohet sfida e shumëpritur mes ekipit bardhekaltër dhe rusëve të Enisey Krasnoyarsk.

Tifozëria vendëse ka paralajmëruar organizim special për këtë ndeshje, andaj spektakli në palestër do të jetë i garantuar, përcjellë “Lajmi.net”.

Ndeshja fillon në ora 18:30, por nëse dëshironi një vend të mirë në palestër duhet të shkoni më herët, sepse interesimi është i jashtëzakonshëm.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.