Nëse ndodh kjo, Luiz largohet nga Chelsea – Lajmi.net
Nëse ndodh kjo, Luiz largohet nga Chelsea
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 9:33, 10 March 2018
David Luiz do të largohet nga Stamford Bridge nëse Conte mbetet në postin e menaxherit edhe pas përfundimit të këtij sezoni.

David Luiz mund të largohet nga Chelsea, pas përfundimit të këtij sezoni.

E ardhmja e mbrojtësit brazilian te “Blues” është e lidhur me vendimin e Antonio Contes në bankinën e ekipit.

“Goal” raporton se Luiz do të largohet nga Stamford Bridge nëse Conte mbetet në postin e menaxherit edhe pas përfundimit të këtij sezoni, përcjell “lajmi.net”.

Luiz ka kontratë me Chelsean deri më 30 qershor të vitit 2019. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO